חדר כושר

מרכז חדר כושר עם ציוד ואבזור מהמתקדמים בעולם, מכשירי אירובי: הליכונים, מכשירי קרוסטריינר, אופניים חשמליים, ואופני ספינינג הכוללים מערכת של מסכי מגע, חיבור אינטרנטי ועוד. מירב מכשירים לאימונים אנאירוביים, מכשירים חופשיים במתחם לאימוני כח.

מתקני אימונים קבוצתיים / אישיים במתחם אימונים פונקציונאליים.

מועדון הבריאות והכושר פיטלנד בדרום שם לנגד עיניו כערך עליון את עולם הכושר והבריאות  כדרך לאורח חיים בריא ומאושר תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, מקצועיות ושירותיות.

באמצעות המתקנים המתקדמים והמגוונים ואיכות ההון האנושי מגשים מועדון FITLAND את חזונו – שינויי ושיפור איכות חייהם של לקוחות המועדון ועיצוב חייהם באופן בריא ומאוזן.

המועדון שם דגש על יצירת אורח חיים בריא תוך כדי הנאה והצלחה בפעילות המותאמת אישית בצורה המקצועית ביותר.
לשם כך, המועדון מייחס חשיבות רבה להבנת צרכיו האישיים של כל לקוח ובניית תוכנית אימונים אישית עבורו על מנת לשפר את איכות חייו ולהשיג את היעד.

הקונספט של המועדון הינו  מתן שירות  ומענה בתחום הכושר הגופני והבריאות לכלל האוכלוסייה אשר בסביבתה ממוקם המועדון- תוך מתן שירות מקצועי, איכותי ואישי לכלל הגילאים ולמגוון רחב של אוכלוסיה.
FITLAND שואפת להעניק ללקוחות חוויית ותחושת אימון מעולם אחר במתחם מרווח בעל מגוון רחב שלא אופציות ונגישות למתאמן.
בזכות המתחם הרחב, המכשור המקצועי והחדשני בעולם, הון אנושי המקצועי ביותר והשירות האישי, מתאפשר למתאמן לגלות עולם רחב וחדש בתחום הכושר אשר יובילו בהנאה לאורח חיים בריא ומאושר.

אנו מאמינים כי: "אין דבר העומד פני הרצון" ואנו כאן כדי לייעץ, ללוות ולתמוך בדרך לשינוי!

פיטלנד ירושלים
מכשירי האליפטי במועדון הכושר